چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

آخرین مهلت ثبت نام وام دستیاری و PhD (ورودی ۹۹) دانشگاه، 22 اردیبهشت ماه جاری اعلام شد

   اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی امروز (یکشنبه) طی اطلاعیه ای، آخرین مهلت ثبت نام وام دستیاری و PhD (ورودی ۹۹) این دانشگاه را 22 اردیبهشت ماه جاری اعلام کرد.


   به گزارش وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بنقل از مفدا؛ متن کامل این اطلاعیه بشرح زیر است:

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند کسانیکه متقاضی دریافت وام دستیاری۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال  می باشند می توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ لغایت ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ به سیستم پورتال صندوق رفاه به آدرس portal.srd.ir   مراجعه نموده و نسبت به درخواست وام( نوع وام دستیاری ) اقدام نمایند.

۱-دانشجویان بعد از ثبت نام در سیستم پورتال، پیامکی از صندوق رفاه دریافت مبنی بر اینکه در اولویت دریافت وام می باشید  و برای انجام مراحل بعدی کار به بانک مهر مراجعه نمایید.

۲-مراحل ثبت نام الف )مراجعه به سیستم پورتال صندوق رفاه    ب)ثبت شماره دانشجویی، کد ملی و نام دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی  ج )درخواست وام  دستیاری انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.

تذکر: چنانچه  شماره دانشجویی شما ثبت نگردید جهت رفع  مشکل با اداره رفاه به شماره ۲۲۱۸۰۱۶۱ تماس بگیرید.

۳- نیازی به دادن تعهد محضری نمی باشد .

۴- دانشجویان باید دارای حساب در بانک قرض الحسنه مهر باشند .

۵-جهت تشکیل پرونده : وام گیرنده (دانشجو )و ضامن می توانند همزمان یا مجزا  به شعب بانک مهرمراجعه نمایند البته هردو آنها می بایست فاقد بدهی غیر جاری (سر رسید گذشته، معوقه، مشکوک الوصول ) و یا چک برگشتی به سیستم بانکی یا صندوق باشند.

۶- مبلغ وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با سود ۴ درصد می باشد و ۸ ماه بعد از دریافت وام در ۳۴ قسط باید نسبت به پرداخت آن اقدام شود.

۷- دانشجو باید نسبت به معرفی یک ضامن کارمند یا کاسب مورد تایید بانک با ارائه گواهی کسر از اقساط یا چک صیادی معتبر از حساب معتبر  به بانک اقدام نمایند.

۸- در فاز اول اولویت با دانشجویان ورودی ۹۶ و قبل می باشد و در فازهای بعدی امکان ثبت نام و دریافت وام برای همه دانشجویان امکان پذیر خواهد شد

۹دانشجویانی که دفاع پایان نامه انجام داده اند  مشمول وام نمی گردند.اداره رفاه دانشجویی دانشگاه

 


١٢:٠٢ - يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٨٩٨٧    /    تعداد نمایش : ١٥٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج