چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سالگرد رحلت امام خمینی (ره)؛

تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های رهبر فقید، در مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات تجلی می یابد

  رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با انتشار پیام تسلیت به این مناسبت، اعلام کرد که تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های رهبر فقید، در مشارکت و حضور حداکثری آنان در انتخابات تجلی می یابد.

    به گزارش وبدای دانشگاه ، متن کامل پیام دکتر حمیدرضا خانکه به این شرح است :

به نام خداوند بخشنده و مهربان

    فرارسیدن سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، هجرت بزرگ مرد تاریخ ایران، رهبر فقید انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را یادآوری می کند.

    کسی که همواره بر وحدت کلمه و یکپارچگی ملت ایران و همه مسلمانان جهان تاکید می کرد و مریدان خود را نسبت به نفاق و چند دسته گی هشدار می داد و کسی که سرتاسر زندگی خود را در راه مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیست های غاصب صرف کرد، " عشق به اسلام ناب محمدی و حفظ وحدت و همبستگی " را برای ملت ایران و جهان اسلام به ارث گذاشت.

   شاید در این برهه از زمان که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، یک بار دیگر نیازمند یادآوری رهنمودهای آن رهبر فقید و حفظ وحدت و همبستگی جهت حضور در صحنه ای سرنوشت ساز برای کشور اسلامی و پشتیبانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی هستیم.

   حفظ دستاوردهای انقلابی که با خون هزاران شهید از سال ها دور و با ایثار و از خودگذشتگی هزاران جانباز شکل گرفت، نیازمند مشارکت و حضور حداکثری ملت ایران در تمامی صحنه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور است و جامعه دانشگاهی و فرهیخته کشور نیز یک بار دیگر در امتحانی تاریخی  قرار گرفته است تا با مشارکت در انتخابات و حضور در پای صندوق های اخذ رای، با آرمان های رهبر فقید انقلاب اسلامی که هدفی جز سعادت و سربلندی ملت ایران و مسلمانان جهان نداشت، تجدید میثاق کند.

   ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال جانسوز امام خمینی (ره) و گرامی داشت سالروز شهادت شهدای 15 خرداد که نهال انقلاب اسلامی را در دل تک تک هموطنان و مسلمانان جهان کاشتند، بار دیگر در این روز عزیز، بر پیمانی که با روح بلند رهبر فقید انقلاب و هزاران شهید بسته شده، تاکید می کنیم و با هوشیاری نسبت به نقش خود در پای صندوق های رای که پشت دشمنان ایران و تمامیت ارضی آن را به لرزه در می آورد، این ایام را گرامی می داریم.

دکتر حمیدرضا خانکه

رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی١٣:١٦ - جمعه ١٤ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٩٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٢١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج