چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛

شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تشکیل جلسه داد

   شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با حضور رئیس دانشگاه، معاونان آموزشی و درمان، مدیران پژوهش و آموزش ، و جمعی از روسای مراکز تحقیقاتی به صورت حضوری و مجازی تشکیل شد.

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، دکتر فریبا یادگاری مدیر پژوهش با اشاره به حضور معاون آموزشی و مدیر آموزش تحصیلات تکمیلی، موضوع « تصمیم گیری درباره پایان نامه هایی که نیاز به حمایت مالی دارند (تبدیل پایان نامه به طرح) »، به تبادل نظر گذاشت و در نهایت، راهکار برقراری ارتباط دانشجویان از طریق گروه های آموزشی با مراکز تحقیقاتی مطرح شد، ولی برای روشن شدن مسیر ارتباطی، مقرر شد پروتکلی به این منظور تهیه و در جلسه بعدی شورای پژوهش به تصویب برسد.

   « وضعیت طرح های تحقیقاتی که توسط هیات علمی در سامانه پژوهان ثبت می شوند ولی جزو طرح های HSR قرار نمی گیرند »، موضوع دیگر دستورجلسه شورا بود که با نظرهای مختلف از سوی اعضا روبه رو شد و لذا، تهیه پروتکل دقیق برای این موضوع و طرح آن در جلسه بعدی شورای پژوهش تصمیم اعضا بود.

   « تعهدات طرح های پژوهشی » نیز در این شورای مورد بررسی قرار گرفت که دکتر یادگاری با قرائت دستورالعمل مربوط به طرح های پژوهشی، بندهای مربوط به تعهدات را مطرح کرد که موارد مبهم آن به تبادل نظر گذاشته شد.

  همچنین با نظر اعضا و تایید رئیس دانشگاه، سیاست های حمایتی دانشگاه از طرح های پژوهشی مطابق با ارزیابی ها و شاخص های اعتباربخشی وزارت بهداشت مورد تاکید قرار گرفت.

   در ادامه این جلسه، درخواست مجریان طرح های پژوهشی مطرح شد که هر یک، بررسی و تصمیم گیری نهایی انجام شد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٠:٤٠ - پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٩١٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج