چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت فرارسیدن روز "کاردرمانی" (27 اکتبر)

    سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، امروز (دوشنبه) با انتشار پیام، فرارسیدن 27 اکتبر روز جهانی "کاردرمانی" را به اعضای هیات علمی گروه آموزشی کاردرمانی، کارشناسان و دانشجویان این رشته تبریک گفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر " حمیدرضا خانکه " به این شرح است:

   فرارسیدن 27 اکتبر و روز جهانی " کاردرمانی "، به عنوان یک رویداد مهم بین‌المللی و با هدف ارتقای حرفه‌ و تخصص کاردرمانی در سطح جهان به ثبت رسیده است.

   این روز، فرصتی مناسب برای تاکید بر رشد و توسعه تخصص کاردرمانی را فراهم می کند. حرفه ای که از جمله شاخه های حوزه توانبخشی محسوب می شود و طی سالهای اخیر در حیطه " مراقبت سلامت " معرفی شده است.

   این تخصص ، در واقع بیماری‌های عصبی، روانپزشکی، قلبی و جسمانی  را از طرق و شیوه‌های مختلف، درمان می کند، و ترویج آن، هدف فدراسیون جهانی کاردرمانگران (WFOT) را که از 80 سازمان ملی کاردرمانی در سراسر جهان تشکیل شده است، را شامل می شود.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افتخار دارد که در زمینه آموزش و ارائه خدمات این حوزه تا سطوح بالا فعالیت می کند و همواره در سلامت، بازتوانی و بازگشت کم توانان به زندگی مستقل شخصی و اجتماعی، تاثیرگذار است.

    این مناسبت را به اعضای محترم هیات علمی گروه آموزشی کاردرمانی، دانشجویان و کارشناسان شاغل در مراکز درمانی تابعه، تبریک گفته و آرزوی سلامتی و بهروزی برایشان دارم.

دکتر حمیدرضا خانکه

سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی٠٨:١٦ - دوشنبه ٥ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٥٦١    /    تعداد نمایش : ٣١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج