چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت فرارسیدن سالروز « روابط عمومی و ارتباطات »

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (جمعه) با انتشار پیام ، فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه سالروز " روابط عمومی و ارتباطات " را به همکاران شاغل در واحدهای روابط عمومی دانشگاه و مراکز درمانی و توانبخشی وابسته به دانشگاه، تبریک گفت.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح زیر است:

   در آستانه 27 اردیبهشت ماه، سالروز « روابط عمومی و ارتباطات » قرار داریم. روزی که یادآور فعالیت نهادی در قلب هر مجموعه و سازمانی است.

   نهادی که با بخدمت گرفتن چند هنر، ترکیب آنها با علم روز و تفکری روشن و آگاه نسبت به محیط اطراف، توانایی ارزیابی قدرت و ضعف سازمان خود، تا شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات درون و برون سازمانی، را دارد.

    با روند رو به رشد ارتباطات انسانی در جوامع پیشرفته و در حال توسعه، نقش « روابط عمومی » بیش از پیش مورد تاکید قرار می گیرد، چرا که این نقش در توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی در هر سازمان و تشکلی، تاثیرگذار است.

    با عنایت به ضرورت توجه به نقش این نهاد تاثیرگذار در هر سازمان خصوصی یا دولتی، روز 27 اردیبهشت ماه به نام روز « روابط عمومی و ارتباطات » نامگذاری شده است ، و این مناسبت را گرامی می داریم با این هدف که روابط عمومی در ایران بتواند به نقش حرفه ای خود و اثر گذاری بیشتر در مناسبات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بین المللی جامعه ، نزدیک تر شود.

    این فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن روز « روابط عمومی و ارتباطات »  را به تمامی همکاران در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز پزشکی و توانبخشی وابسته به دانشگاه که در این عرصه مهم فعالیت می کنند، تبریک گفته و آرزوی سلامتی و موفقیت ایشان را در انجام وظیفه خطیری که با منافع سازمانی و رفع نیازهای نیازمندان گره خورده است، دارم.

دکتر امیرمسعود عرب

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 

انتهای پیام/