چاپ        ارسال به دوست

اداره رفاه کارکنان اعلام کرد:

امکان خرید اقساطی از فروشگاه های زنجیره ای رفاه بوسیله بن کارت های خرید الکترونیکی فراهم شد

ضمن عرض تبریک حلول ماه مبارک رمضان خدمت همکاران گرامی ، با عنایت به موافقت و دستور پیگیری ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم توسعه ، این اداره اقدام به تهیه بن کارت های خرید الکترونیکی از فروشگاه های زنجیره ای رفاه با بازپرداخت اقساطی به مبلغ 000 / 500 / 10 ریالی را نموده است . از کلیه همکاران گرامی ( اعضای محترم هیات علمی ،  کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی )  خواهشمند است توضیحات ذیل را به دقت مطالعه نموده و درصورت تمایل نسبت به ثبت نام  از طریق سامانه رفاهی تا روز چهارشنبه موررخ 99/02/10اقدام نمایید . بدیهی است با توجه به محدودیت تعداد بن کارت ها اولویت با افرادی خواهد بود که در مهلت مقرر ثبت نام نمایند .

در صورت بیشتر بودن تقاضا از ظرفیت ، قرعه کشی به عمل خواهد آمد .

مبلغ موجود در بن کارت : 10/500/000 ریال معادل یک میلیون و پنجاه هزار تومان

نحوه بازپرداخت : طی 5 قسط 2/000/000ریالی به صورت کسر از حقوق کارکنان

توجه : با توجه به توضیحات یاد شده در هر کارت مبلغ یک میلیون و پنجاه هزار تومان موجود می باشد که مبلغ قابل استفاده هست اما از همکاران در مجموع یک میلیون تومان کسر خواهد شد . و مبلغ 50 هزار تومان به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است .

نحوه باز پرداخت اقساط : باز پرداخت اقساط به صورت کسر از حقوق کارکنان و 5 ماهه، هر ماه دویست هزار تومان با تنفس یک ماهه  از اولین تراکنش کارت می باشد .

نکته 1 : اقساط با تنفس یکماهه از حقوق کسر خواهد گردید . برای مثال اگر یکی از کارکنان اولین خرید خود را در یکی از روز های ماه خرداد انجام دهد ( از 1000 ریال تا کل مبلغ کارت ) ، تاریخ کسر اولین قسط آخر تیرماه خواهد بود .

نکته 2 : کارت به نام شخص صادر خواهد شد .

نکته 3 : همکارانی که اقدام به دریافت کارت می نمایند می بایست حداکثر تا تاریخ 31 شهریور نسبت به اسفاده از کارت اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام :

 1- ورود به سامانه رفاهی http://refah.uswr.ac.ir

2- حوزه سازمانی 3 فرم های درخواست 4 بن کارت فروشگاه رفاه 5  ارسال به محل خدمت

***توجه *** کارکنان ستاد دانشگاه ارسال به ستاد ، کارکنان بیمارستان روانپزشکی رازی ارسال به رازی و کارکنان بیمارستان رفیده ارسال به رفیده نمایند .

چنانچه کارمندی به اشتباه درخواست ثبت نام را ارسال نماید از لیست متقاضیان ثبت نام حذف می گردد.


١١:٢٧ - يکشنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ١٦٤٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج