چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

پیام رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی " افراد دارای معلولیت " (12 آذرماه)

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (یکشنبه) و در آستانه روز جهانی " افراد دارای معلولیت "، با انتشار پیام، فرارسیدن این مناسبت را به تمامی اعضای هیات علمی، دانشجویان، متخصصان و کارشناسان شاغل در مراکز درمانی و توانبخشی تابعه، تبریک گفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر امیرمسعود عرب بدین شرح است:

    فرارسیدن سوم دسامبر، مصادف با 12 آذرماه که به عنوان روز جهانی " افراد دارای معلولیت " نامگذاری شده است، یادآور وجود جمعیت بزرگی از نیازمندان جامعه است که دانشگاهیان علوم بهزیستی و توانبخشی ضمن احترام به جایگاه آنان، تلاش می کنند تا بتوانند نقشی هرچند کوچک در رفع نیازهای جسمی، روانی و اجتماعی شان داشته باشند.

   رفع نیازهای قشر معلولان و کم توانان کشور از طریق فعالیت در سه حوزه سلامت ( توانبخشی، سلامت روانی و رفاه و سلامت اجتماعی )، اهداف آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه این دانشگاه را تشکیل می دهد.

    این روز بزرگ را به جامعه کم توانان کشور و تمامی حامیان آنان اعم از اعضای هیات علمی، دانشجویان، متخصصان و کارشناسان شاغل در مراکز درمانی و توانبخشی تابعه، تبریک گفته و امیدوارم روز به روز بر آگاهی عموم، مسئولان، سیاست گذاران و برنامه ریزان نسبت به نقش خدمات توانبخشی وهمچنین روان درمانی و خدمات اجتماعی در بازتوانی و برگشت افراد دارای معلولیت به زندگی عادی و کسب استقلال فردی، افزایش یابد.

    از خداوند متعال آرزوی سلامتی و بهروزی برای یکایک همراهان و همقدمان در این مسیر سبز را دارم.

دکتر امیرمسعود عرب

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 

 


١٧:٤٠ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج