چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

ارائه خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به اهالی مناطق تقی آباد و خزانه تهران

   تیم های پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در قالب  بیست و هشتمین و بیست و نهمین اعزام شهید دکتر رهنمون، به مناطق کم برخوردار تقی آباد و خزانه  در جنوب تهران اعزام شدند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، این اعزام ها با مشارکت مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی و مرکز پزشکی و توانبخشی نظام مافی، جهت ارائه خدمات رایگان درمانی و توانبخشی انجام شده است.

    پزشک عمومی، تیم پرستاری، متخصصان مامایی و زنان، روانشناسی بالینی، مشاور خانواده، ، کاردرمانگر، کارشناس مامائی و بینایی سنجی، اعضای این تیم های جهادی را تشکیل، و در مجموع ، 424 خدمت رایگان به مراجعان ارائه دادند.

    گفتنی است، تیم های طرح شهید دکتر رهنمون در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سه بخش عمومی، تخصصی ( سلامت روان و توانبخشی ) و آموزشی با مشارکت مراکز تابعه دانشگاه سازماندهی شده و به صورت ثابت و یکبار در ماه، به مناطق محروم و کم برخوردار جنوب تهران اعزام می شوند.

   تاکنون اهالی محله های خزانه بخارایی، شوش، باغ آذری ، تقی آباد و هرندی که از مناطق کم برخودار محسوب می شوند، از خدمات رایگان این تیم ها بهره مند شده اند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: محمدپناه - نعیمی پور

 


١٧:٢٣ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٩٥١    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج