چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

نقاط ضعف و قوت فعالیت سازمان های امدادی پس از وقوع زلزله کرمانشاه مورد نقد و بررسی قرار می گیرد

 

    نقاط ضعف و قوت فعالیت سازمان های امدادی پس از وقوع زلزله کرمانشاه ، روز دوشنبه 28 آبان ماه طی نشست یک روزه با عنوان " درس آموخته های زلزله کرمانشاه " در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این نشست از ساعت 9:30  الی 12 روز 28 آبان ماه به مناسبت اولین سالگرد رخداد زلزله کرمانشاه و به همت گروه آموزشی و مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار خواهد شد.

    برنامه ریزی شده تا مسئولان کلیدی حوزه مدیریت بحران، بویژه مسئولان سازمان های امدادی،  در این نشست تجارب خود در امدادرسانی به زلزله زدگان را به اشتراک گذاشته و نقاط ضعف و قوت این فعالیت ها را در حضور مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران ، مورد نقد و بررسی قرار بدهند.

   گفتنی است، این نشست با حضور مسئولان سازمان های مدیریت بحران کشور، هلال احمر کشور، آتش نشانی ، اورژانس کشور، راهنمایی و رانندگی شهر تهران و مسئولان گروه های آموزشی سلامت در حوادث و بلایا دانشگاه های علوم پزشکی ایران ، شهید بهشتی ، ارتش ، بقیه الله و تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /


١١:٤٩ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج