چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

نهمین مجموعه اخبار برگزيده از مهمتـرين اخبار علمي و اجـرايي رسانه هاي همگاني منتشر شد

روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، امروز (سه شنبه) نهمین مجموعه از مهمترین اخبار رسانه های همگانی مربوط  به سه حوزه سلامت ( توانبخشی ، سلامت روان ، سلامت و رفاه اجتماعی ) را منتشر کرد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این مجموعه شامل مهمترین اخبار  چهار خبرگزاری رسمی و معتبر کشور (ایرنا، ایسنا، فارس و مهر) طی یک هفته اخیر (از 9 لغایت 15 مردادماه جاری) است که با هدف " اطلاع رسانی و " ارتقای سطح اطلاعات تخصصی " اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه منتشر شده است و دیگر متخصصان ، محققان و علاقه مندان به حوزه سلامت نیز می توانند از طریق لینک مربوطه که در ذیل این خبر قرار دارد، به این مجموعه دست یابند.

   بخش " اخبار ویژه " این مجموعه نیز شامل مهمترین اخبار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طی هفته گذشته می باشد که مورد توجه بیشتر رسانه های همگانی قرار گرفته است .

   شماره های بعدی این مجموعه خبری و اطلاع رسانی نیز هفته ای یکبار توسط کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهیه، و از طریق سیستم پیام اتوماسیون اداری و  وب سایت دانشگاه، در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

    لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و ۸۰۰ نیروی متخصص در رشته های خاص حوزه های " سلامت و رفاه اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی" مانند سالمند شناسی ، مددکاری اجتماعی ، سلامت در حوادث و بلایا، روانشناسی ، مشاوره خانواده، کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی بالینی و پرستاری توانبخشی می پردازد ، که در برخی از این رشته ها به عنوان تنها برگزارکننده و یا نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و از طریق دو بیمارستان فوق تخصصی و دو کلینیک تخصصی ، انواع خدمات پزشکی – توانبخشی را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

 

 

** برای دریافت فایل " نهمین مجموعه اخبار برگزیده رسانه های همگانی " از لینک درج شده در ذیل این خبر استفاده بفرمایید.دانلود فايل : اخبار برگزیده رسانه های همگانی ـ شماره نهم ( 1781KB )


١٣:٥٥ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٣٩٨    /    تعداد نمایش : ٩٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج