چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

شرکت در کارگاه های سمینار فیزیوتراپی (ستون فقرات) برای متخصصان و دانشجویان گروه فیزیوتراپی ، دارای تخفیف است

   با توجه به برگزاری کارگاه های سمینار تخصصی فیزیوتراپی (ستون فقرات) از فردا ( چهارم دی ماه )، کمیته علمی این سمینار اعلام کرد: شرکت در این کارگاه های تخصصی ، برای متخصصان همکار و دانشجویان گروه فیزیوتراپی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دارای 20 تا 30 درصد تخفیف است.

   سمینار تخصصی فیزیوتراپی (ستون فقرات) طی دو روز ششم و هفتم دی ماه در سالن شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود و برگزاری کارگاه های تخصصی پیش بینی شده این سمینار با شرکت پرفسور "نوربخش " از نخبگان و متخصصان برجسته ایرانی مقیم خارج از کشور از فردا (دوشنبه - چهارم دی ماه) آغاز می شود.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، متن این اطلاعیه بشرح زیر است:

   همكاران بزرگوار، ضمن عرض سلام و ارادت ،  برنامه کارگاه های پروفسور "نوربخش" به شرح ذیل به استحضار می رسد و شرکت  در این کارگاه ها با همکاری دانشگاه، برای همکاران و دانشجویان گروه فیزیوتراپی، ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف لحاظ گردیده است.

1.   کارگاه دو روزه ویسرال منیپولیشن ۱ ( دو روز دو شنبه و سه شنبه -  4 و 5 دیماه )

2.    کارگاه  دو روزه ارزیابی و درمان مشکلات فک (مفاصل و عضلات درگیر  در  forward head posture)، صورت (عضلات صورت و سینوس ها) و سردرد ها (شامل درمان های دستی و Dry Needlig)،(   دو روز چهارشنبه و پنج شنبه - 6 و 7 دیماه )

3.   کارگاه دو روز و نیم ارزیابی و درمان مفاصل زانو و مچ پا ( روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه صبح - روزهای هشتم لغایت دهم دی ماه)

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام : برای شرکت در کارگاه ها     ٠٩١٢١١٩٦٠٩٠    (غزاله واحدی )

انتهای پیام /


١٥:١١ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١١٤١    /    تعداد نمایش : ١٥٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج