چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

بنا به خواست رئیس دانشگاه، کتابخانه مرکزی تا ساعت 18 هر روز، آماده پاسخگویی به نیازهای مطالعاتی است

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با مراجعه سرزده به کتابخانه دانشگاه پس از ساعت اداری، از مسئولان کتابخانه دانشگاه خواست تا مانند سال گذشته،  بعد از ساعت اداری نیز پاسخگوی نیازهای مطالعاتی دانشجویان و هیات علمی باشند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بنا به خواست رئیس دانشگاه، ساعت کار هر روز کتابخانه مرکزی دانشگاه، تا ساعت 18 تعیین شد.

   دکتر " امیرمسعود عرب " در این بازدید سرزده، ضمن گفت وگو با دانشجویانی که در کتابخانه حضور داشتند، نظرها و پیشنهادهای مرتبط با کارکرد کتابخانه را مورد بررسی قرار داد.

    ******

بازدید سرزده رئیس دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی و گفت وگو با دانشجویان سال اولی

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طی روزهای شنبه و دوشنبه گذشته و پس از گذشت نیمی از مهرماه و تثبیت امور مربوط به اسکان دانشجویان بویژه دانشجویان سال اولی این دانشگاه در خوابگاه های دانشجویی، از خوابگاه های دختران و پسران دانشجو، بازدید کرده و بطور مستقیم با دانشجویان به گفت وگو نشست.

   به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " امیرمسعود عرب " در گفت وگو با دانشجویان خوابگاهی بویژه دانشجویان سال اولی، به خواسته های آنان توجه کرده و ضمن بررسی مسایل مربوط به اسکان آنان در خوابگاه ها، دستور رسیدگی صادر کرد.

   براساس این گزارش، رئیس دانشگاه از دو خوابگاه دخترانه و یک خوابگاه پسرانه دانشجویان دانشگاه واقع در غرب تهران دیدن کرد.

   گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دارای پنج خوابگاه دانشجویی است که سه خوابگاه برای دختران دانشجو و دو خوابگاه خاص اسکان پسران دانشجوی این دانشگاه است.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در رشته های خاص سه حوزه سلامت  ( رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) می پردازد.

 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١١:٣٠ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٢٩٩    /    تعداد نمایش : ٨٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج