چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

طرح ملي " كنترل فشار خون " در مركز پزشکی- توانبخشی نظام مافی اجرا می شود

    طرح ملي " كنترل فشار خون" از دو روز گذشته ( شنبه 18 خردادماه) با همكاري گروه پرستاري مركز پزشکی - توانبخشی نظام مافي ( از مراکز تابعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی) در حال اجرا مي باشد.  

    به گزارش روابط عمومی مرکز نظام مافی، اجرای اين طرح ملي از هجدهم خرداد ماه بصورت رایگان در مرکز نظام مافی آغاز شده و طی دو روز، فشارخون ۸۰ تن از مراجعان، کنترل و غربالگری شده است.
    اجرای این طرح تا بيست و سوم خرداد ماه جاری در مرکز نظام مافی ادامه خواهد داشت و از ساعت 8/30 الی 15 هر روز خدمات مربوط به این طرح، به مراجعان ارائه می شود.

    گفتنی است، کلینیک پزشکی و توانبخشی " نظام مافی " که در بزرگراه ایت الله کاشانی جنب مسجد نظام مافی واقع شده است، زیر نظر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، انواع خدمات تخصصی پزشکی و توانبخشی را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات، نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت (رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی) همچون " روانپزشکی، روانشناسی، پرستاری توانبخشی، مددکاری اجتماعی، مشاوره و روانشناسی بالینی، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، گفتاردرمانی، سالمندشناسی، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان، سلامت در حوادث و بلایا و ... " می پردازد.

    این دانشگاه منحصربفرد، تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی دانشگاه، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان جامعه ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه خبر: زندیه


٢٢:٣٤ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٥٥٢    /    تعداد نمایش : ١٠٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج