چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت روز جهانی " افراد دارای معلولیت "

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز ( دوشنبه) در پیامی، با اشاره به اینکه قشر معلولان، مخاطبان اصلی گروه کارشناسان و متخصصان این دانشگاه در اهداف آموزشی ، پژوهشی و درمانی محسوب می شوند، روز جهانی " افراد دارای معلولیت " (12 آذرماه) را به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان همه رشته های سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روان و سلامت اجتماعی) تبریک گفت.  

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح زیر است:

     سوم دسامبر مصادف با 12 آذرماه، روز جهانی " افراد دارای معلولیت " ، برای دانشگاهیان علوم بهزیستی و توانبخشی از ارزش خاصی برخوردار است چرا که افراد دارای معلولیت، مخاطبان اصلی گروه کارشناسان و متخصصان این دانشگاه در اهداف آموزشی ، پژوهشی و درمانی محسوب می شوند.

    افتخار می کنیم که تمامی حیطه های فعالیت این دانشگاه می تواند در کاهش آلام و رنج قشر نیازمند معلولان و توانمندسازی آنان نقش داشته و مسیر بازگشت این افراد به زندگی عادی و استقلال را هموار کند.

    این روز مبارک را به تمامی اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز در همه رشته های سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روان و سلامت اجتماعی) که با ترکیب آنها از طریق کار تیمی، نه تنها به کیفیت زندگی فرد معلول، بلکه به سلامت گروهی و خانوادگی افراد دارای معلولیت کمک می کنند، تبریک می گویم.

    از خداوند متعال آرزوی سلامتی و بهروزی برای یکایک همراهان و همقدمان در این راه روشن را دارم.

دکتر" امیرمسعود عرب "

سرپرست دانشگاه


 


٠٨:٤٤ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٣١٦٣    /    تعداد نمایش : ٧٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج