چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

آزمون های مصاحبه دکتری تخصصی هشت رشته در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شده است

   آزمون های مصاحبه دکتری تخصصی هشت رشته از روز گذشته (19 تیرماه) در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی آغاز شده و امروز (چهارشنبه – 20 تیرماه) نیز ادامه دارد.

     دکتر" سهیلا شهشهانی پور" مدیر آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه ، گفت: آزمون های مصاحبه 129 داوطلب دکتری تخصصی هشت رشته این دانشگاه، در دو نوبت صبح و عصر انجام شده است.

   وی افزود: آزمون مصاحبه 80 داوطلب دکتری تخصصی رشته های کاردرمانی، گفتاردرمانی، اعضای مصنوعی، سلامت و رفاه اجتماعی و تعدادی از داوطلبان رشته سلامت در بلایا و فوریت ها ، روز گذشته (19 تیرماه) در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

   دکتر شهشهانی پور همچنین اظهارداشت: مصاحبه 49 داوطلب دکتری تخصصی رشته های مددکاری اجتماعی، مشاوره توانبخشی ، سالمندشناسی و تعداد دیگری از داوطلبان رشته "سلامت در بلایا و فوریت ها" نیز امروز در حال انجام است.  

   مدیر آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با یادآوری اینکه از سوی وزارت بهداشت ، آزمون مصاحبه داوطلبان دکتری پژوهشی رشته " توانبخشی اعصاب اطفال " نیز به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی سپرده شده بود، افزود: با توجه به نداشتن داوطلبی برای این بخش ، آزمونی نیز جهت دکتری رشته توانبخشی اعصاب اطفال برگزار نشد.

   گفتنی است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت و با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در حوزه های " رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی" می پردازد.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در برخی از این رشته ها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی و phd ،  و یا ، نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٠:٤٨ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٢٥٤    /    تعداد نمایش : ١٦٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج